ŞOK ŞOK ŞOK!

CIA, MOSSAD, FBI, FSB AJANLARININ 1 AYDA NASIL DİL ÖĞRENİP ANADİLİ GİBİ KONUŞUP ANLADIĞINI VE GİZLİ GÖREVLERE GÖNDERİLDİĞİNİ BULDUK!

CIA, MOSSAD, FBI, FSB Gizli Servis Ajanlarının ortalama 8 dil'i anadili gibi anlayıp konuştukları bilinmektedir. Standart eğitim ve kurslarla bir dil'i tamamı ile anlayıp konuşabilmenin ortalama 2 yıl'ı bulabildiği durumda bu ajanlar 8 ay'da 8 ayrı eğitim alarak 8 dil'i de nasıl anadil olarak konuştuklarını sizin için araştırdık.

Kullanılan yöntem tamamen bilinçaltı ile ilişkili. Hızla gelişen teknolojiler ve değişen dünya'da daha başarılı öğrenciler ve eğitimciler yetiştirmek isteyen Amerika Hükümeti, The University of Exeter (Ortadoğu Projelerine Gizi Servis Ajanı Yetiştiren Üniversite) 'dan aldığı eğitim programını üst düzey eğitim vermeyi hedefleyen bazı üniversiteler ile paylaştı.


Bu yöntem tüm dünya'da deprem etkisi yarattı. The University of Exeter 'in paylaştığı bu eğitim programı sayesinde dil öğrenimi sadece 1 ay'a indirildi.

TÜRKİYE'DE ve Bazı Ortadoğu ülkelerinde kullanılmaya başlanan bu yöntem sayesinde 1 AYDA İngilizceyi %100 anadili gibi öğrenip konuşup, anlayıp, yazılı görüşmeler yapabiliyorsunuz. The University of Exeter'in paylaştığı bu bilinçaltı eğitim programını uzmanlar bir devrim olarak nitelendiriyor.CIA, MOSSAD, FBI, FSB Gizli Servis Ajanlarının bu yöntem ile dil öğrendiğini açıklayan The University of Exeter dil öğrenmenin çok kolay ve en fazla 1 ay gibi bir sürede gerçekleştiğini belirtti!


BU YÖNTEM ŞU AN'DA TÜRKİYE'DE KULLANILIYOR!


TestMaster Eğitim Seti adı altında hazırlanan bu eğitim programı ile şu an 1 AY'DA İNGİLİZCE ÖĞRENEBİLİYORSUNUZ!

İngilizce Eğitim Profesörü A.NEJAT ALPEREN Tarafından The University of Exeter 'in eğitim programı aracılığı ile geliştirilen TESTMASTER ile şu anda 1.232.394 kişi bu eğitimi aldı ve %92 başarı oranı yakalandı. Kendisi yıllar öncesinde de Bilinçaltı Eğitim ile dil öğrenilebildiğini ve bu yöntemin şu anda CIA, MOSSAD, FBI, FSB ajanlarının uluslararası görevlerde kullanılmak üzere uygulandığını açıklamıştı.

Yaptığımız araştırmalar sonucunda yaklaşık 7 ay gibi bir süre önce tamamlanan ve farklı diller üzerinde de geliştirilen TestMaster Bilinçaltı Eğitim programı ile İngilizceyi 1 ayda tamamen ana diliniz gibi anlayıp, konuşup, yazışabiliyorsunuz.


YAPMANIZ GEREKEN SADECE SET'İN İÇERİSİNDEKİ ÖZEL HAZIRLANMIŞ MP3 PLAYER I GECE UYURKEN KULAKLIKLA DİNLEMEK!!


İŞTE BU KADAR BASİT BU ŞEKİLDE BİLİNÇALTINIZ SÜREKLİ TEKRARLANAN İÇERİKLERİ KAYDEDER VE KOLAY ÖĞRENİM SAĞLAR


FSB AJANI J. STEVEN LOCKED (UYKUSUNDA DİL ÖĞRENİRKEN ÇEKİLEN FOTOĞRAFI


Bu set'in orjinal satış sitesini sizin için araştırdık ve bulduk.

www.testmastersetim.com 'den sipariş verebiliyorsunuz.

Avukatlar, Eğitimciler, Öğrenciler, Sporcular, Dansçılar, Sanatçılar ve daha bir çok sektörden yüz binlerce kadın ve erkek bu set'e eğilim gösteriyor ve satın alıyor. Kimisi ingilizcesini geliştirmek istiyor kimisi ise en baştan hiç bilmese de 1 ay da öğrenebiliyor.

Yaptığımız araştırmalarda hiç ingilizce bilmeyen ama TestMaster Uykuda Bilinçaltı İngilizce Eğitim setini kullanarak 1 ay sonrasında yurtdışına gidenler, Uluslararası iş geliştirmelerde bulunanlar, Yatırımcı görüşmelerini başarılı geçirenler, Yabancı Uyruklu kişiler ile evlenenler ve daha bir çok örneğe rastladık.


Bizce bu yöntem eğitim ve öğretimde tamamen devrim, yeni bir başlangıç taşıyor. Belli mi olur gelecek zamanlarda ilkokul, ortaokul lise ve üniversitelerde standart ders öğrenimleri için de kullanılabilir.
TestMaster Bilinçaltı İngilizce Eğitim Set'inin Araştırmaları Şok Edici!


1,123,244 kişi satın almış ve %92 memnuniyet oranı NRa İstatistik Kontrol Servisi tarafından ölçümlenerek resmileştirilmiştir. Bu başarı şu an'a kadar hiç bir kurs tarafından gerçekleştirilememiştir. Binlerce lira harcanarak alınan eğitimlerin en başarılı olanı sadece %22 olarak açıklanmıştır.


Neredeyse %100 başarı oranı yakalayan TestMaster Bilinçaltı İngilizce Eğitim Set'ini orjinal sitesinden incelemek isterseniz www.testmastersetim.com 'i ziyaret edebilirsiniz.

Uykuda İngilizce Öğren!
uyurken-ingilizce.tv
Kısa bir sürede uyurken ingilizce öğrenebilmeniz artık mümkün
Bilinçaltı Yöntemi İle Öğrenmek
ensonhaber.us
Bilinaçltınız sayesinde ingilizce öğrenebilirsiniz!
News2Today Bilinçaltı'nın Gücü
bilimmakale.com
Bilinaçltının inanılmaz gücü - Bilim Makale

Bu Habere Sizde Yorum Yapabilirsiniz


Olcay
28 Ağustos 2013, Çarşamba
bir kaç haber sitesinde daha gördüm sipariş verdim deneyeceğim bende
ahmet
28 Ağustos 2013, Çarşamba
şimdiye kadar gittiğim kurslarda gramerden başka birşey öğretilmiyordu konuşmaya gelince tıkanıp kalıyordum aklıma cümle gelmiyordu ama testmaster ile ne kelimelere yabancılık çekiyorum artık ne de cümle kurmakta zorlanıyorum 1 hafta oldu başlayalı 3 hafta sonrasını merak ediyorum :)
Yılmaz Korkmaz
27 Ağustos 2013, Salı
2 ay sonra yurtdışına çıkacağım çok iyi oldu testmaster gibi bir eğiim setinin çıkması kullanmaya başladım
Nihal Özçalışkan
27 Ağustos 2013, Salı
tek kelimeyle.. Perfect! :)
Mustafa Vardar
26 Ağustos 2013, Pazartesi
kurslara bi ton para bayılmışımdır 3-4 bin ama bu güne kadar tek bişey öğrenemdeim öğrendiklerimi tekrar etmesem 1 ayda çoğu kelimeyi unutuyordum. testmasterın asıl özelliği bu olsa gerek kelimeler sürekli zihnimde sanki öğrendiğinizi hiç unutmuyorsunuz bu açıdan bakılırsa bu fiyata bedava gibi
mustafa kükrer
25 Ağustos 2013, Pazar
ecem sitesine testmastırın sitesine gir nasıl kullanıldığı anlatılıyo
Ecem Gül
25 Ağustos 2013, Pazar
sadece dinliyor muyuz başka bişey yapmak gerekli mi
Asiye Korkmaz
24 Ağustos 2013, Cumartesi
birkaç haber sitesinde daha gördükten sonra merak edip almıştım 5-6 gün oldu başlayalı ama etkileri çok iyi şimdiden yabancı film izlerken diyaloglar eskisi gibi yabancı gelmemeye başladı kısa sürede çok fazla kelime öğrendim bu set sayesinde nejat hocama çok teşekkkür ederimm
Alperen Yurtsever
23 Ağustos 2013, Cuma
daha önce de bilinçaltı öğrenme ile ilgili araştırmalar yaptığım için ne kadar etkili olduğunu tahmin edebiliyorum deneyeceğim bunuda
Semih Balcı
22 Ağustos 2013, Perşembe
ürün ilk piyasaya çıktığında almıştım hadi ordan diyen ben bile şaştım ilk günlerde.. ingilice öğrenmek için kurslara boşuna para harcamayın bende çok harcadım alacaklara tavsiyem düzenli kullanmaları
Damla S.
21 Ağustos 2013, Çarşamba
bu kadar kısa sürede öğrenceksem almalıyım bende hemen yaa
Orbay Şimşek
21 Ağustos 2013, Çarşamba
görevler için bu kadar dili kısa zamanda nasıl öğrendiklerini hep merk edyordum.. farklı diller için olanı da var mıdır ki?
Melike
20 Ağustos 2013, Salı
bende almak istiyorum
Burak Yalçın
20 Ağustos 2013, Salı
nejat hocamı herzaman takip ediyorum testmasterı özellikle önermişti kısa zamanda ilerlettim ingilizcemi onun sayesinde
Selçuk Kuru
20 Ağustos 2013, Salı
sipariş verdim geldiğinde hemen başlayacağım
Sibel S.
20 Ağustos 2013, Salı
belirli bir seviye gerekiyor mu öğrenmek için?